Badanie słuchu Banino

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu w Baninie – razem z Omnifonem!

Audiometryczne badanie słuchu jest niezwykle ważne, albowiem prawidłowy stan tego zmysłu jest niezbędny podczas właściwego komunikowania się z innymi ludźmi. Ponadto w momencie, kiedy dochodzi do zaburzenia jego pracy, mogą pojawić się takie objawy jak niepokój, problemy z pamięcią czy przewlekły stres. Dlatego niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku oraz jaki tryb życia prowadzisz, udaj się na badanie słuchu, dzięki któremu będziesz mieć pewność, w jakiej kondycji znajduje się Twój narząd i czy wymaga on ewentualnego leczenia. Nie wiesz, dokąd powinieneś się udać w celu przeprowadzenia badania?

W placówce Omnifon masz możliwość umówienia się na bezpłatne badanie słuchu w Baninie – zapraszamy już dziś!

Zakres usług w Baninie:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy
Badanie słuchu Banino

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON BANINO

ul. Lotnicza 86
80-297 Banino

Czynne w każdy poniedziałek w godzinach 09-14

+48 534 320 188
Umów wizytę

Nasz zespół w Baninie

Karolina Dembowiak

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Badania słuchu w Baninie – dla kogo?

Każda osoba niezależnie od wieku powinna udać się na profilaktyczne badania słuchu. Albowiem problemy z tym narządem w swojej początkowej fazie mogą być zupełnie niezauważalne. Dodatkowo na wizytę u protetyka powinny zdecydować się osoby, które zauważyły u siebie takie objawy jak częste szumy i piski w uszach, trudności w zrozumieniu innych oraz przewlekłe stany zapalne przewodu słuchowego. Takie symptomy mogą być pierwszą oznaką niedosłuchu.

Przeczytaj:

Zapalenie uszu – jak wygląda, czym się objawia, ile trwa, jakie są jego rodzaje i jak wygląda leczenie

Objawy zapalenia uszu u dorosłych – co warto o nich wiedzieć?

Dlaczego warto wybrać Omnifon?

Ponieważ w naszej placówce zatrudniamy najlepszych protetyków, którzy dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pragną dołożyć wszelkich starań, aby pomóc osobom, które podejrzewają u siebie problemy z narządem słuchu. Co więcej, odwiedzając naszą przychodnię w Baninie, możesz liczyć na przeprowadzenie profesjonalnego badania wraz z jego dokładnym opisem, a w razie konieczności nasi protetycy doradzą Ci, jaki aparat słuchowy wybrać oraz jak ubiegać się o jego refundację. Podpowiadamy także, jak radzić sobie z dolegliwościami towarzyszącymi częściowej głuchocie oraz przeprowadzamy rehabilitację, która pomoże w poprawie stanu, w jakim znajduje się uszkodzony narząd słuchu, a wszystko po to, aby każda osoba mogła cieszyć się komfortem prawidłowej komunikacji.

Bezpłatne badanie słuchu w Baninie – wierzmy, że każdemu należy się pomoc

W Omnifonie chcemy nieść pomoc wszystkim niezależnie od statusu społecznego, czy wieku. Dlatego przeprowadzamy bezpłatne badania słuchu w Baninie, a także innych miastach (jak Gdańsk, Gdynia czy Wrocław) bez ukrytych kosztów. Pragniemy pomóc każdej osobie borykającej się z ubytkami słuchu, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w rzetelny sposób zdiagnozować daną przypadłość oraz udzielić wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie z tym związane. Jeżeli jesteś zainteresowany wizytą w naszym ośrodku, umów się za darmo z naszymi specjalistami i rozwiej każdą wątpliwość na temat swojego stanu zdrowia.

Audiometryczne badanie słuchu – Banino. Gdzie można je wykonać?

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, odwiedź nas w miejscowości Banino na ulicy Lotniczej 86, w przychodni MB-Medic Rehabilitacja. Budynek ten znajduje się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu dotarcie do niego jest niezwykle proste.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu – zespół Omnifon.