Badanie słuchu Wejherowo

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu w Wejherowie – Omnifon zaprasza!

Masz problemy z prawidłowym słyszeniem? Zauważyłeś u siebie objawy niedosłuchu? A może po prostu – chcesz zadbać o słuch i profilaktycznie umówić się na bezpłatne badanie audiometryczne? Niezależnie od tego, w jakiej jesteś sytuacji – oferta Omnifon jest skierowana właśnie do Ciebie! Jeżeli jesteś z Wejherowa (bądź okolic), odwiedź naszą placówkę i już dziś zadbaj o swoje zdrowie, a także komfort życia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego wejherowskiego salonu – zespół Omnifon.

Zakres usług w Wejherowie:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy
Badania audiometrii tonalnej wykonujemy dzieciom od 8 roku życia.

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON WEJHEROWO

Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Czynne w każdy czwartek w godzinach 09-15

+48 690 461 444
Umów wizytę

Nasz zespół w Wejherowie

Anna Olech

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Kiedy powinniśmy umówić się na badanie słuchu w Wejherowie?

Słuchaj swojego organizmu

Gdy zauważysz, że dźwięki wokół Ciebie robią się coraz mniej zrozumiałe, jest to sygnał, że warto zbadać słuch.

Zwróć uwagę na bliskich

Rodzina i przyjaciele często szybciej zauważają problemy ze słuchem niż Ty sam. Rozmowa z nimi może być sygnałem do działania.

Systematyczne kontrole

Regularne audiometryczne badania profilaktyczne, co najmniej raz na dwa lata, są kluczowe dla utrzymania zdrowia słuchu.

Umówienie się na audiometryczne badanie słuchu – dla osób z objawami niedosłuchu i nie tylko!

Do określenia poziomu słyszenia dźwięków niezbędne jest przeprowadzenie badania audiometrycznego słuchu, za pomocą którego ocenia się stan narządu, a także rodzaj ubytku słuchu. Dla wielu osób niedosłuch kojarzy się ze starością – i choć rzeczywiście problemy z prawidłowym słyszeniem często pojawiają się w późniejszych latach życia, warto wiedzieć, że mogą one dotyczyć tak naprawdę każdego z nas – niezależnie od wieku.

W tym miejscu warto dodać, że ciężko jest rozpoznać moment rozpoczęcia się problemów ze słyszeniem, chyba że mówimy o sytuacjach, w których niedosłuch czy całkowita głuchota przychodzi nagle (np. wypadek). Dlatego też zawsze głośno mówimy o tym: badania słuchu są dla każdego – zarówno dla osób, które odczuwają pogorszenie słyszenia, jak i wśród każdego, kto w teorii nie ma problemów ze słuchem.

Objawy niedosłuchu, czyli kiedy powinnyśmy pomyśleć o badaniu słuchu?

W wejherowskim oddziale Omnifon już dziś możesz umówić się na badanie słuchu. W szczególności polecamy pomyśleć o odwiedzinach naszego salonu osobom, które podejrzewają u siebie problemy ze słuchem. Po czym poznać niedosłuch? Do najczęstszych objawów zaliczyć możemy:

  • pisk i szum w uszach,
  • częste prośby o powtórzenie słów lub zdań,
  • problemy z dobrym słyszeniem osób, z którymi rozmawiasz przez telefon,
  • trudności ze zrozumieniem słów w głośnym otoczeniu,
  • głośne oglądanie telewizora (na takim poziomie, który przeszkadza innym).

Badanie słuchu – Wejherowo. Zaufaj doświadczonym protetykom

Zespół Omnifon w Wejherowie tworzą certyfikowani, doświadczeni i empatyczni protetycy, którzy wkładają całe serce w wykonywaną pracę. Odwiedzając nasz salon, możesz liczyć przede wszystkim na ludzkie podejście i zrozumienie, a także kompleksową usługę, na którą składa się nie tylko samo badanie audiometryczne. Nasz zespół podpowie Ci również, co zrobić, by zadbać o słuch, a także pomoże wybrać idealny model aparatu słuchowego i nie tylko! Nasi protetycy przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad, omówią wyniki badań i doradzą Ci w najważniejszych kwestiach dotyczących poprawy jakości słyszenia.

Bezpłatne badanie słuchu w Wejherowie w Omnifon

Często powiadamy, że na zdrowiu nie warto oszczędzać. I choć jest to prawda, z którą trudno się kłócić, warto mieć na uwadze, że pójście na badanie niekoniecznie oznacza wydatek. Tak jest w przypadku naszej firmy – zapisując się na badanie do naszego salonu w Wejherowie, nie musisz obawiać się o ukryte koszty. Omnifon bowiem to miejsce, w którym przeprowadzamy bezpłatne badania słuchu, przez co oferta przystępna jest tak naprawdę dla każdego.

Badanie słuchu Wejherowa ul. Bukowa 2A, czyli gdzie nas znajdziesz?

Jeżeli jesteś zainteresowany audiometrycznym badaniem słuchu, już dziś możesz umówić się na wizytę w naszej placówce. Obecni jesteśmy na ulicy Bukowej 2A w Wejherowie – w pobliżu salonu znajduje się parking, na którym można zostawić swoje auto.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisów na badanie słuchu – Omnifon.