Aparaty słuchowe z funkcją ładowania

Aparaty słuchowe z funkcją ładowania to najnowsze rozwiązanie na rynku, które nie wymaga wymiany baterii. Dzięki wbudowanym akumulatorom, ładowanie aparatu wygląda jak ładowanie telefonu komórkowego, zaś w niektórych modelach stacja łądująca pełni również rolę mocnego futerału ochronnego.

W ofercie Omnifon są również aparaty firmy Beltone

Długotrwałe rozwiązanie słuchowe

Pozostań naładowany bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię życie. Beltone Rely™ jest wykonany z wytrzymałego akumulatora i jest dostarczany z wydajną ładowarką biurkową. Możesz także zdecydować się na zakup stylowej ładowarki Premium, naszego przenośnego i ochronnego etui ładującego – idealnego w podróży.

Stacja ładująca Beltone Rely™

  • Diody LED pokazują poziom naładowania baterii aparatów.
  • Magnetyczna pokrywa pozostaje zamknięta podczas transportu.
  • Łatwe ładowanie dzięki standardowemu kablowi micro-USB.
  • Ładuj jednocześnie 2 aparaty słuchowe.
  • Pełni funkcję mocnego etui, które chroni Twoje aparaty słuchowe podczas transportu.
  • Wewnętrzny akumulator daje 3 pełne ładowania zestawu (po pełnym jego naładowaniu).

Beltone Amaze™

Niech wymiana baterii przejdzie do przeszłości Dzięki zintegrowanej baterii litowo-jonowej w Beltone Amaze™, nie będziesz już musiał kłopotać się z tradycyjnymi bateriami. Niezwykle użyteczna i wygodna przenośna ładowarka pozwoli Tobie na ładowanie przez cały dzień.

Jak wygląda ładowanie aparatu słuchowego na akumulator?

Aparat słuchowy z ładowarką posiada wbudowane akumulatory, których czas naładowania zajmuje około 3-4 godziny — pełne naładowanie z kolei zapewnia działanie urządzenia przez kolejne 24 godziny, eliminując potrzebę częstej wymiany baterii. Akumulatory mają podobną żywotność do samego aparatu, czyli z ich użytkowania cieszyć możemy się nawet do pięciu lat. Nie oznacza to jednak, że po tym czasie konieczny jest zakup nowego aparatu słuchowego z ładowarką, gdyż skorzystać możemy z opcji wymiany samego akumulatora przez specjalistę.

Czy akumulator wymienić można samodzielnie? Jest to możliwe jedynie w przypadku aparatów wykorzystujących zasilanie srebrowo-cynkowe, wiąże się to jednak ze znacznie krótszym czasem żywotności, który wynosi tylko rok.

Zalety innowacyjnego aparatu słuchowego 

Wkraczając w erę innowacyjnych aparatów słuchowych na akumulator, odkrywasz niezliczone zalety — dzięki tym nowoczesnym urządzeniom doświadczysz zarówno wygody, jak i oszczędności w dłuższym okresie czasu. Jak to wygląda w praktyce?

  • Proste ładowanie — wystarczy poświęcić trzy do czterech godzin na pełne naładowanie akumulatora, który służyć będzie nam przez cały dzień — eliminuje to konieczność noszenia zapasowych baterii. 
  • Praktyczność i wygoda — przenośne ładowarki sprawiają, że podładować możemy swój aparat słuchowy w dowolnym miejscu i czasie.
  • Oszczędność finansowa — aparat słuchowy akumulatorowy pozwala unikać stałego wydawania pieniędzy na baterie, a po jednorazowym naładowaniu sprzętu, zapewnia on pełne działanie do 24 godzin. 

Aparat słuchowy z ładowarką — jak dbać?

Dbając właściwie o aparat słuchowy na akumulator, możesz dłużej cieszyć się jego niezawodnym działaniem oraz żywotnością. Przede wszystkim ważne jest umieszczanie aparatów w ładowarce za każdym razem, gdy ich nie nosisz. Dlaczego? Stacje ładujące służą także jako futerały, które chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zgubieniem jednego z elementów. To proste działanie pozwala również na utrzymanie regularności ładowania.

W przypadku, gdy przez dłuższy czas nie planujesz nosić aparatów słuchowych, przechowanie ich po wyłączeniu w stacji ładującej zapobiegnie także ich przypadkowemu włączeniu się oraz rozładowaniu akumulatorów czy skróceniu ich żywotności.

Jakie akumulatory posiadają aparaty z funkcją ładowania?

Technologia akumulatora litowo-jonowego odgrywa kluczową rolę w świecie aparatów słuchowych z ładowarką, gdyż dostarcza niezawodne i wydajne zasilanie. Jest on szeroko stosowany w elektronice użytkowej z kilku powodów. Przede wszystkim duża pojemność baterii umożliwia dłuższe działanie aparatów przy stosunkowo krótkim czasie ładowania, co pozwala nam korzystać z nich przez wiele godzin, bez martwienia się o rozładowanie. 

Akumulatory litowo-jonowe nie muszą również być w pełni rozładowane przed kolejnym cyklem ładowania, gdyż nie mają „pamięci ładowania”, charakterystycznej dla innych typów akumulatorów. Najlepiej jest zatem chować aparaty słuchowe do stacji ładującej co noc — przy stałym i optymalnym zasilaniu. 

Cena aparatu słuchowego z ładowarką

W Omnifon rozumiemy, że cena jest istotnym czynnikiem przy zakupach. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że koszt zależy od wielu czynników, takich jak model czy funkcje aparatu słuchowego na akumulator — im bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, tym wyższa cena zakupu. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi innowacyjnymi modelami z funkcją ładowania i nie tylko — skontaktuj się z nami, a my pomożemy dopasować Ci aparat słuchowy bez nadmiernego obciążania budżetu!