Badanie słuchu Gdańsk

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu w Gdańsku – Omnifon zaprasza!

Mieszkasz w Gdańsku i zastanawiasz się, czy umówić się audiometryczne badanie słuchu? Pamiętaj, że problemy z tym narządem mogą zacząć się już we wczesnych latach życia i pozostawać niezauważone przez długi czas! Dlatego też – niezależnie od tego, czy podejrzewasz u siebie ubytek słuchu, czy chcesz profilaktycznie podejść do tematu – nasza oferta jest odpowiednia dla Ciebie. Umów się na bezpłatne badanie słuchu w Gdańsku już dziś – zapraszamy!

OMNIFON GDAŃSK

Podwale Grodzkie 8,
80-895 Gdańsk

+48 534 320 188
Umów wizytę

Gdańsk – kto powinien umówić się na badania słuchu?

Tak naprawdę każdy mieszkaniec Gdańska (i okolic) – jeżeli jednak mieszkasz w Gdyni, nie musisz fatygować się do drugiego miasta – znajdziesz nas również w samym centrum gdańskiego Śródmieścia – Podwale Grodzkie 8 (na przeciwko dworca głównego PKP)

Dlaczego mówimy, że nasza oferta jest dla każdego? Dlatego, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy ze słuchem mogą wystąpić w każdym wieku – nie tylko na starość, która obecnie kojarzona jest z występowaniem niedosłuchu. W Omnifon możesz skorzystać z profilaktycznego badania, które podpowie, czy musisz udać się do lekarza w celu leczenia tego narządu lub odwiedzić nas w momencie, w którym podejrzewasz u siebie ubytek słuchu. Jak go rozpoznać? Typowymi objawami są:

 • szumy i piski w uszach,
 • trudności ze zrozumieniem mowy w miejscach, w których mówi się po cichu np. Kościół, teatr, kino,
 • trudności z usłyszeniem rozmówcy przez telefon czy z dalszej odległości,
 • słuchanie telewizora na takiej głośności, która przeszkadza innym.
 • Bezpłatne badania słuchu w Gdańsku – bo profilaktyka nie musi kosztować!

  W Omnifon cena nie ma znaczenia – nasze przedsiębiorstwo pragnie pomóc jak największej liczbie osób, stąd też przeprowadzamy bezpłatne badania słuchu w Gdańsku (i innych miastach jak Wrocław, Gliwice, Wejherowo czy Łódź). Nie musisz obawiać się o ukryte koszty. Wychodzimy z założenia, że za profilaktykę zdrowia nie należy płacić – wystarczy, że samo późniejsze leczenie często wiąże się z ponoszeniem pokaźnych wydatków. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany wizytą, umów się za darmo z naszymi protetykami i ciesz się zdrowiem każdego dnia!

  Omnifon Gdańsk – przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać

  Śmiało możemy powiedzieć, że nasza firma wyróżnia się na rynku. Odwiedzając nasze lokale, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie – od samego badania, przez profesjonalne doradztwo (radzenie sobie z dolegliwościami, dobór aparatu słuchowego), aż po przejście procesu rehabilitacji niedosłuchu i nie tylko! Nasz gdański zespół tworzą pełni empatii i zrozumienia protetycy, dla których najważniejsze jest Twoje dobro. Pragniemy pomóc Ci lepiej słyszeć otaczający świat, dlatego też dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się komfortowo zarówno w czasie badania, jak i po nim. W naszej firmie pracują dyplomowani protetycy posiadający wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę na temat ubytków słuchu. W razie wątpliwości odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i postarają pomóc się wedle ich najlepszej wiedzy – na to może liczyć każdy pacjent Omnifon!

  Badanie słuchu Gdańsk – Podwale Grodzkie

  Zainteresowała Cię nasza oferta? W takim razie czekamy na Ciebie na ulicy Podwale Grodzkie 8, czyli na gdańskim Śródmieściu. Znajdujemy się niedaleko dworca Gdańsk Główny, a także Galerii Handlowej Madison. Nasza lokalizacja sprawia, że bardzo łatwo odnaleźć nasz lokal i można do niego dojechać tak naprawdę z każdego zakątka miasta – nie tylko samochodem, ale również autobusem czy tramwajem. Serdecznie zapraszamy!