Badanie słuchu Gdynia

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu w Gdyni – Omnifon

Problemy ze słuchem dotykają nie tylko seniorów, ale często również osoby młodsze, w tym dzieci czy nastolatków. Niezależnie jednak od tego, w jakim jesteśmy wieku, zawsze jest dobry czas na to, aby umówić się na audiometryczne badanie słuchu, które podpowie, w jakiej kondycji jest narząd i czy wymaga on interwencji już teraz. Nie wiesz, dokąd się zgłosić, aby skontrolować słuch?

Nie szukaj dalej – Omnifon to przedsiębiorstwo, które świadczy swoje usługi m.in. na terenie Gdyni – dlatego jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta (lub okolic), odwiedź naszą placówkę i zadbaj o zdrowie już dziś!

OMNIFON GDYNIA

10 Lutego 23/lok. 1,
81-364 Gdynia

+48 690 461 444
Umów wizytę

Badania słuchu w Gdyni dla każdego

Kto powinien odwiedzić naszą gdyńską placówkę i skorzystać z badania słuchu? Tak naprawdę każda osoba – niezależnie od wieku, czy kondycji słuchu. Musisz wiedzieć, że problemy z tym narządem mogą być początkowo niezauważalne, dlatego warto umówić się na profilaktyczną wizytę u protetyka, co może nas uchronić przed wystąpieniem niedosłuchu i dyskomfortem każdego dnia. Ale nie tylko! Przede wszystkim zapraszamy osoby, które podejrzewają u siebie problemy ze słyszeniem. Jeżeli zauważyłeś u siebie takie objawy jak np. częste prośby o powtórzenie słów czy piszczenie lub szumienie w uszach, nie zwlekaj – nasi protetycy czekają na to, aby Ci pomóc. Omnifon jest więc otwarty dla każdego – dla seniorów, dorosłych i najmłodszych. 

Bezpłatne badania słuchu w Gdyni, czyli oferta na każdą kieszeń!

Omnifon jest przedsiębiorstwem, które powstało po to, by pomóc jak największej liczbie osób, dlatego też oferujemy bezpłatne badanie słuchu w Gdyni. Choć wychodzimy z założenia, że na zdrowiu się nie oszczędza, w tym wypadku doszliśmy do wniosku, aby podstawowa diagnoza nic nie kosztowała. Darmowe konsultacje sprawiają, że dosłownie każdy może zadbać o swoje zdrowie niemal od razu – bez zmartwień o ewentualne koszty. 

Dlaczego właśnie Omnifon?

To pytanie, na które zawsze z chęcią odpowiadamy. Powód jest prosty – jesteśmy po to, byś mógł lepiej słyszeć. W końcu doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu codziennym jest słuch, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pomóc osobom, które podejrzewają u siebie problemy z niedosłuchem. Naszych protetyków wyróżnia wysoki poziom empatii, zrozumienia i profesjonalizmu. A to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem popartym dyplomami sprawia, że Omnifon to wybór numer 1 w Gdyni (i nie tylko!). 

Odwiedzając naszą placówkę, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie:

  • przeprowadzimy profesjonalne badanie słuchu, 
  • podpowiemy, jak zadbać o słuch, 
  • jak radzić sobie z dolegliwościami, 
  • przeprowadzimy przez proces rehabilitacji niedosłuchu, 
  • pomożemy wybrać wysokiej jakości aparat słuchowy,
  • oraz powiemy, jak ubiegać się o refundację do aparatów słuchowych!

Audiometryczne badanie słuchu – Gdynia. Gdzie je wykonać?

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem audiometrycznego badania słuchu w Gdyni, możesz już dziś umówić się na wizytę w naszej placówce stacjonarnej. Nasi protetycy znajdują się obecnie na ul. 10 lutego 23 (lokal nr 1), czyli w samym centrum gdańskiego Śródmieścia. Dogodna lokalizacja ułatwia dojazd pacjentom z całego miasta i okolic, co jest dodatkową zachętą do skorzystania z usług Omnifon. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga: jeżeli jesteś z Trójmiasta i jest Ci bliżej np. do Gdańska, możesz nas odwiedzić w innej placówce położonej na Podwalu Grodzkim 8 (okolice dworca głównego w Gdańsku czy Galerii Handlowej Madison). 

W razie jakichkolwiek pytań (o badanie słuchu czy dojazd) – pozostajemy otwarci na kontakt – zespół Omnifon.