Badanie słuchu Gdynia

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu w Gdyni – Omnifon

Problemy ze słuchem dotykają nie tylko seniorów, ale często również osoby młodsze, w tym dzieci czy nastolatków. Niezależnie jednak od tego, w jakim jesteśmy wieku, zawsze jest dobry czas na to, aby umówić się na audiometryczne badanie słuchu, które podpowie, w jakiej kondycji jest narząd i czy wymaga on interwencji już teraz. Nie wiesz, dokąd się zgłosić, aby skontrolować słuch? Nie szukaj dalej – Omnifon to przedsiębiorstwo, które świadczy swoje usługi m.in. na terenie Gdyni – dlatego jeśli jesteś mieszkańcem tego miasta (lub okolic), odwiedź naszą placówkę i zadbaj o zdrowie już dziś!

Zakres usług w Gdyni:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON GDYNIA

10 Lutego 23/lok. 1,
81-364 Gdynia

Czynne pon-pt w godzinach 08-16

+48 690 461 444
Umów wizytę

Nasz zespół w Gdyni

Ewelina Malaryc

Anna Olech

Omnifon Gdynia – opinie

Polecam, tata zadowolony z przeprowadzonego badania, bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta

Julita Mierzejewska / Google Maps

Miejsce godne polecenia. Profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Polecam z czystym sumieniem przemiłą panią Ewelinę i panią Anię.

Małgorzata Idzik / Google Maps

Przestronne miejsce posiada parę stanowisk do badania bardzo miła obsługa.. Polecam wszystkich zainteresowanych. Pozdrawiam miłe panie

Wiesław Raj / Google Maps

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Omnifon Gdynia – najczęściej zadawane pytania

Czy badanie słuchu w Omnifon w Gdyni jest płatne?

Nie, Omnifon oferuje bezpłatne badanie słuchu w Gdyni.

Jakie usługi są dostępne w placówce Omnifon w Gdyni?

W ofercie znajdują się: Audiometria tonalna, Audiometria kostna, Testy na rozumienie mowy oraz informacje o dofinansowaniu aparatów słuchowych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Gdzie dokładnie znajduje się placówka Omnifon w Gdyni?

Placówka Omnifon w Gdyni znajduje się na ul. 10 lutego 23 (lokal nr 1), w samym centrum gdańskiego Śródmieścia.

Czy aparaty słuchowe są dofinansowane przez NFZ?

Tak, aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione.

Kto powinien skorzystać z badania słuchu w gdyńskiej placówce Omnifon?

Każda osoba, niezależnie od wieku czy kondycji słuchu. Szczególnie osoby, które podejrzewają u siebie problemy ze słyszeniem.

Dlaczego warto wybrać Omnifon w Gdyni?

Omnifon wyróżnia się wysokim poziomem empatii, zrozumienia, profesjonalizmu oraz wieloletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe wsparcie, od badania słuchu po pomoc w wyborze aparatu słuchowego.

<< 1 >>


Badania słuchu w Gdyni dla każdego

Kto powinien odwiedzić naszą gdyńską placówkę i skorzystać z badania słuchu? Tak naprawdę każda osoba – niezależnie od wieku, czy kondycji słuchu. Musisz wiedzieć, że problemy z tym narządem mogą być początkowo niezauważalne, dlatego warto umówić się na profilaktyczną wizytę u protetyka, co może nas uchronić przed wystąpieniem niedosłuchu i dyskomfortem każdego dnia. Ale nie tylko! Przede wszystkim zapraszamy osoby, które podejrzewają u siebie problemy ze słyszeniem. Jeżeli zauważyłeś u siebie takie objawy jak np. częste prośby o powtórzenie słów czy piszczenie lub szumienie w uszach, nie zwlekaj – nasi protetycy czekają na to, aby Ci pomóc. Omnifon jest więc otwarty dla każdego – dla seniorów, dorosłych i najmłodszych.

Bezpłatne badania słuchu w Gdyni, czyli oferta na każdą kieszeń!

Omnifon jest przedsiębiorstwem, które powstało po to, by pomóc jak największej liczbie osób, dlatego też oferujemy bezpłatne badanie słuchu w Gdyni. Choć wychodzimy z założenia, że na zdrowiu się nie oszczędza, w tym wypadku doszliśmy do wniosku, aby podstawowa diagnoza nic nie kosztowała. Darmowe konsultacje sprawiają, że dosłownie każdy może zadbać o swoje zdrowie niemal od razu – bez zmartwień o ewentualne koszty.

Dlaczego właśnie Omnifon?

To pytanie, na które zawsze z chęcią odpowiadamy. Powód jest prosty – jesteśmy po to, byś mógł lepiej słyszeć. W końcu doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w życiu codziennym jest słuch, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pomóc osobom, które podejrzewają u siebie problemy z niedosłuchem. Naszych protetyków wyróżnia wysoki poziom empatii, zrozumienia i profesjonalizmu. A to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem popartym dyplomami sprawia, że Omnifon to wybór numer 1 w Gdyni (i nie tylko!).

Odwiedzając naszą placówkę, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie:

  • przeprowadzimy profesjonalne badanie słuchu,
  • podpowiemy, jak zadbać o słuch,
  • jak radzić sobie z dolegliwościami,
  • przeprowadzimy przez proces rehabilitacji niedosłuchu,
  • pomożemy wybrać wysokiej jakości aparat słuchowy,
  • oraz powiemy, jak ubiegać się o refundację do aparatów słuchowych!

Audiometryczne badanie słuchu – Gdynia. Gdzie je wykonać?

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem audiometrycznego badania słuchu w Gdyni, możesz już dziś umówić się na wizytę w naszej placówce stacjonarnej. Nasi protetycy znajdują się obecnie na ul. 10 lutego 23 (lokal nr 1), czyli w samym centrum gdańskiego Śródmieścia. Dogodna lokalizacja ułatwia dojazd pacjentom z całego miasta i okolic, co jest dodatkową zachętą do skorzystania z usług Omnifon. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga: jeżeli jesteś z Trójmiasta i jest Ci bliżej np. do Gdańska, możesz nas odwiedzić w innej placówce położonej na Podwalu Grodzkim 8 (okolice dworca głównego w Gdańsku czy Galerii Handlowej Madison).

W razie jakichkolwiek pytań (o badanie słuchu czy dojazd) – pozostajemy otwarci na kontakt – zespół Omnifon.