Badanie słuchu Łódź

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badania słuchu w Łodzi – Omnifon

Problemy ze słuchem mogą spotkać tak naprawdę każdą osobę niezależnie od wieku. Niestety, ciężko jest zauważyć moment, w którym zaczynają się nieprawidłowości tego narządu – wyjątkiem są nagłe sytuacje np. uszkodzenie słuchu w wyniku wypadku. Niezależnie od tego, czy podejrzewasz u siebie problemy ze słyszeniem dźwięków, czy chcesz uchronić się przed niedosłuchem w przyszłości – już dziś możesz umówić się na profesjonalne badanie słuchu w Łodzi w jednej z dwóch placówek Omnifon.

Zakres usług w Łodzi:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON ŁÓDŹ – DREWNOWSKA

ul. Drewnowska 43,
91-002 Łódź

Czynne pon-pt w godzinach 08-16

+48 512 063 199
Umów wizytę

Nasz zespół w Łodzi – ul. Drewnowska

Beata Gawecka

Monika Klimek

Galeria zdjęć


OMNIFON ŁÓDŹ – PL. NIEPODLEGŁOŚCI

Plac Niepodległości 4,
93-029 Łódź

+48 789 806 878
Umów wizytę

Nasz zespół w Łodzi – pl. Niepodległości

Barbara Walus

Sebastian Brzeski

Galeria zdjęć

Omnifon Łódź – pl. Niepodległości – opinie

Testowałem w Omnifonie przez niemal miesiąc aparat słuchowy, ostatecznie nie zdecydowałem się na niego, nie podeszło mi brzmienie. Tak bywa, wie o tym każdy kto nosił aparaty różnych producentów. Jednak o gabinecie mogę mówić w samych superlatywach. Mogłem potestować indywidualnie dopasowany aparat wewnątrzuszny, co chyba nie jest standardem w innych firmach. Protetyk Pani Barbara wykazała się dużą cierpliwością próbując wyjść na przeciw moim oczekiwaniom. Przy tym nie było wciskania na siłę najdroższych i często nieadekwatnych aparatów, jak to bywa w sieciówkach. Także sama rezygnacja z testowanego aparatu została przyjęta ze zrozumieniem. Naprawdę polecam!

Dawid Świątek / Google Maps

Polecam Gabinet. Najlepsi Specjaliści!

Radosław Kowalski / Google Maps

Dobra współpraca i kontakt. Polecam!

Michał Jabłoński / Google Maps

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Omnifon Łódź – ul. Drewnowska – opinie

Korzystam z aparatów słuchowych od 20 lat, ale tak profesjonalnego podejścia do pacjenta nigdy wcześniej nie widziałam. Co ważne brak natrętnego wciskania, a i ceny przystępne, naprawdę warto. Polecam

Barbara Mierzejewska / Google Maps

Najlepsze miejsce na mapie Łodzi, gdzie można rozwiązać problem ze słuchem. Fachowa i rzetelna obsługa.
Zdecydowanie polecam 👍

Grzegorz Klimek / Google Maps

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz do jego problemu. Dziękuję szczególnie Pani Monice.

Ela Stawska / Google Maps

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Omnifon Łódź – najczęściej zadawane pytania

Gdzie w Łodzi można przeprowadzić badanie słuchu?

Badanie słuchu można przeprowadzić w dwóch placówkach Omnifon w Łodzi: na Placu Niepodległości 4 oraz na ul. Drewnowskiej 143.

Ile kosztuje badanie słuchu w Omnifon w Łodzi?

Badanie słuchu w placówkach Omnifon w Łodzi jest całkowicie bezpłatne.

Czy aparaty słuchowe są dofinansowane przez NFZ?

Tak, aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione: z 700 zł na 1050 zł na każde ucho dla osób powyżej 26 roku życia oraz z 2000 zł na 3000 zł dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia.

Jakie usługi są dostępne w placówkach Omnifon w Łodzi?

W placówkach Omnifon w Łodzi dostępne są usługi takie jak: audiometria tonalna, audiometria kostna, testy na rozumienie mowy oraz dobór aparatów słuchowych.

Czym jest badanie audiometryczne?

Audiometryczne badanie pozwala ocenić specjaliście poziom słyszenia dźwięków u pacjenta. Dzięki wynikom lekarz jest w stanie postawić prawidłową diagnozę. Jest to również przydatne do prawidłowego doboru aparatu słuchowego.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy protetyków Omnifon?

Protetycy Omnifon zapewniają pełne wsparcie pacjentowi na każdym etapie: od diagnozy, przez dobór aparatu słuchowego, po rehabilitację słuchu. Pomagają również w kwestiach leczenia, rehabilitacji niedosłuchu oraz refundacji aparatów słuchowych.

<< 1 >>


Na czym polega badanie audiometryczne?

Audiometryczne badanie pozwala ocenić specjaliście poziom słyszenia dźwięków u pacjenta – dzięki wynikom lekarz jest w stanie postawić prawidłową diagnozę. Badanie to jest również bardzo przydatne pod kątem prawidłowego doboru aparatu słuchowego – w czasie jego przeprowadzania oceniane są ubytki słuchu, a także ich rodzaj. Dzięki rozpoznaniu protetyk jest w stanie określić stopień dysfunkcji i zaproponować odpowiedni model aparatu dla konkretnego przypadku.

Badanie audiometryczne słuchu w Łodzi – dwie lokalizacje

Jeżeli mieszkasz w Łodzi (lub jej okolicach) i chcesz zadbać o dobrą kondycję swojego słuchu, to oferta naszego przedsiębiorstwa jest dla Ciebie. Obecnie posiadamy dwa oddziały na terenie tego miasta, w których przeprowadzane są badania audiometryczne słuchu przez doświadczonych i certyfikowanych protetyków, którzy posiadają rozległą wiedzę i umiejętności, pozwalające dokładnie ocenić kondycję słuchu każdego pacjenta. Gdzie nas znajdziesz? Na ten moment badanie słuchu wykonujemy w Łodzi na Placu Niepodległości 4, a także na ul. Drewnowskiej 143.

Badanie słuchu Łódź – cena nie gra roli!

Zwykło się mówić, że na zdrowiu nie warto oszczędzać – zapisując się na badanie słuchu w Łodzi w jednej z naszych placówek, możesz mieć pewność, że zyskujesz podwójnie. Dlaczego? Dlatego, że na diagnozę umówisz się całkowicie za darmo. W Omnifon zależy nam na tym, aby każda osoba doskonale słyszała otaczający ją świat, dlatego też oferujemy bezpłatne badania słuchu, co sprawia, że z oferty naszego przedsiębiorstwa skorzysta tak naprawdę każdy. Nie przejmuj się kosztami – już dziś umów wizytę i zadbaj o dobrą kondycję swojego narządu słuchu.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych protetyków?

Zawsze powtarzamy, że najważniejsze jest zrozumienie i wsparcie drugiej osoby. Dlatego też każdy pacjent, który odwiedza naszą placówkę – czy to w Łodzi, czy w innych częściach Polski (posiadamy oddziały m.in. w Gdańsku, we Wrocławiu, Wejherowie czy Gliwicach), może liczyć na pełne wsparcie i przeprowadzenie przez cały proces – od diagnozy, przez dobór aparatu słuchowego, po rehabilitację słuchu. Nasi protetycy w sposób kompleksowy zatroszczą się o Ciebie i Twoje zdrowie – omówią wyniki badań, pomogą wybrać aparat, a także przekażą najważniejsze informacje w kwestiach leczenia i rehabilitacji niedosłuchu czy też refundacji aparatów słuchowych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych łódzkich oddziałów Omnifon już dziś!