Badanie słuchu Łódź

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badania słuchu w Łodzi – Omnifon

Problemy ze słuchem mogą spotkać tak naprawdę każdą osobę niezależnie od wieku. Niestety, ciężko jest zauważyć moment, w którym zaczynają się nieprawidłowości tego narządu – wyjątkiem są nagłe sytuacje np. uszkodzenie słuchu w wyniku wypadku. Niezależnie od tego, czy podejrzewasz u siebie problemy ze słyszeniem dźwięków, czy chcesz uchronić się przed niedosłuchem w przyszłości – już dziś możesz umówić się na profesjonalne badanie słuchu w Łodzi w jednej z dwóch placówek Omnifon.

OMNIFON ŁÓDŹ – DREWNOWSKA

Drewnowska 43,
91-002 Łódź

+48 512 063 199
Umów wizytę

OMNIFON ŁÓDŹ – PL. NIEPODLEGŁOŚCI

Plac Niepodległości 4,
93-029 Łódź

+48 789 806 878
Umów wizytę

Na czym polega badanie audiometryczne?

Audiometryczne badanie pozwala ocenić specjaliście poziom słyszenia dźwięków u pacjenta – dzięki wynikom lekarz jest w stanie postawić prawidłową diagnozę. Badanie to jest również bardzo przydatne pod kątem prawidłowego doboru aparatu słuchowego – w czasie jego przeprowadzania oceniane są ubytki słuchu, a także ich rodzaj. Dzięki rozpoznaniu protetyk jest w stanie określić stopień dysfunkcji i zaproponować odpowiedni model aparatu dla konkretnego przypadku. 

Badanie audiometryczne słuchu w Łodzi – dwie lokalizacje

Jeżeli mieszkasz w Łodzi (lub jej okolicach) i chcesz zadbać o dobrą kondycję swojego słuchu, to oferta naszego przedsiębiorstwa jest dla Ciebie. Obecnie posiadamy dwa oddziały na terenie tego miasta, w których przeprowadzane są badania audiometryczne słuchu przez doświadczonych i certyfikowanych protetyków, którzy posiadają rozległą wiedzę i umiejętności, pozwalające dokładnie ocenić kondycję słuchu każdego pacjenta. Gdzie nas znajdziesz? Na ten moment badanie słuchu wykonujemy w Łodzi na Placu Niepodległości 4, a także na ul. Drewnowskiej 143.

Badanie słuchu Łódź – cena nie gra roli!

Zwykło się mówić, że na zdrowiu nie warto oszczędzać – zapisując się na badanie słuchu w Łodzi w jednej z naszych placówek, możesz mieć pewność, że zyskujesz podwójnie. Dlaczego? Dlatego, że na diagnozę umówisz się całkowicie za darmo. W Omnifon zależy nam na tym, aby każda osoba doskonale słyszała otaczający ją świat, dlatego też oferujemy bezpłatne badania słuchu, co sprawia, że z oferty naszego przedsiębiorstwa skorzysta tak naprawdę każdy. Nie przejmuj się kosztami – już dziś umów wizytę i zadbaj o dobrą kondycję swojego narządu słuchu. 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych protetyków?

Zawsze powtarzamy, że najważniejsze jest zrozumienie i wsparcie drugiej osoby. Dlatego też każdy pacjent, który odwiedza naszą placówkę – czy to w Łodzi, czy w innych częściach Polski (posiadamy oddziały m.in. w Gdańsku, we Wrocławiu, Wejherowie czy Gliwicach), może liczyć na pełne wsparcie i przeprowadzenie przez cały proces – od diagnozy, przez dobór aparatu słuchowego, po rehabilitację słuchu. Nasi protetycy w sposób kompleksowy zatroszczą się o Ciebie i Twoje zdrowie – omówią wyniki badań, pomogą wybrać aparat, a także przekażą najważniejsze informacje w kwestiach leczenia i rehabilitacji niedosłuchu czy też refundacji aparatów słuchowych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych łódzkich oddziałów Omnifon już dziś!