Badanie słuchu Gliwice

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu w Gliwicach – Omnifon zaprasza!

Słuch jest bardzo ważnym narządem, o który należy dbać niezależnie od wieku. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się na profilaktyczne badanie audiometryczne, dzięki któremu możemy określić poziom słyszenia dźwięków, a także ewentualny ubytek słuchu. Jesteś zainteresowany takim badaniem? W takim razie nie czekaj i umów się już dziś na darmową konsultację w Gliwicach – tam bowiem znajduje się jedna z placówek Omnifon, w której pracują doświadczeni i certyfikowani protetycy słuchu. Zapraszamy!

Zakres usług w Gliwicach:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON GLIWICE

ul. Dubois 2
44-100 Gliwice

Czynne pon-pt w godzinach 08-16

+48 605 690 810
Umów wizytę

Nasz zespół w Gliwicach

Małgorzata Idzik

Małgorzata Elwertowska

Galeria zdjęć

Omnifon Gliwice – opinie

Polecam serdecznie. Obie Panie bardzo miłe, profesjonalne z dużą wiedzą. Pozdrawiam

Krzysztof / Google Maps

Najlepsza obsługa w Gliwicach. Polecam.

Radosław Kowalski / Google Maps

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Badania słuchu w Gliwicach – Omnifon otwarty dla każdego

Nasza firma jest miejscem, które jest otwarte dla każdego. Wszystko dlatego, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest słuch w naszym życiu. Ewentualne ubytki i uszkodzenia narządu skutecznie obniżają komfort życia, dlatego też wychodzimy z założenia, że na audiometryczne badanie słuchu powinien przyjść każdy – niezależnie od tego, czy ma problemy ze słyszeniem, czy nie.

Zawsze o tym wspominamy i wspominać będziemy – niedosłuch czy też inna nieprawidłowość narządu słuchu nie jest oznaką starości. Problemy z prawidłowym słyszeniem mogą bowiem pojawić się w każdym wieku, choć pierwszych objawów możemy nie zauważać. Dlatego też wizyta u protetyka słuchu jest tak bardzo przez nas polecana – profilaktyczne udanie się na badanie może uchronić przed poważnymi konsekwencjami.

Audiometria w Omnifon – dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego udać się właśnie do naszej placówki? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że odwiedzając nasz salon, możesz liczyć przede wszystkim na: empatyczne podejście. Nasi protetycy to ludzie, którzy wykazują wielką troskę o zdrowie pacjentów i chętnie odpowiadają na ich potrzeby. Decydując się na badanie audiometryczne w Omnifon, otrzymasz kompleksowe wsparcie:

Protetycy słuchu w Omnifon zawsze dokładają wszelkich starań, by każda osoba, która korzysta z naszych usług, wyszła przede wszystkim szczęśliwa i czuła się zaopiekowana. Pamiętaj – jesteśmy po to, byś mógł lepiej słyszeć. To jest nasz główny cel i zawsze taki będzie.

Ile kosztuje badanie słuchu w Omnifon w Gliwicach?

W Omnifon możesz liczyć na to, że pierwsza wizyta diagnostyczna nie będzie Cię nic kosztować. Dlaczego? Jak wspomnieliśmy wcześniej – zależy nam na tym, aby każda osoba dobrze słyszała, dlatego też oferujemy bezpłatne badania słuchu, przez co oferta jest dostępna dla każdego. Nie martw się o ukryte koszta – zaufaj specjalistom z Omnifon i umów się na wizytę już dziś!

Badanie słuchu – Gliwice i okolice

Nasza firma pragnie pomóc i zadbać o zdrowie jak największej liczby osób w naszym kraju, stąd też z roku na rok otwieramy się w kolejnych miastach. Nie inaczej jest w przypadku Gliwic, w których obecni jesteśmy na ulicy Dubois 2 w pobliżu Placu Piastów, a także Drogowej Trasy Średnicowej, która jest doskonale znana każdemu mieszkańcowi województwa śląskiego. Dzięki dogodnej lokalizacji łatwo jest do nas trafić nie tylko z Gliwic, ale również pobliskich miejscowości.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +48 512 063 199.  Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania słuchu już dziś – Omnifon.