Aparaty słuchowe Wrocław

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu we Wrocławiu – Omnifon zaprasza!

Słuch, jak każdy inny narząd, jest bardzo ważny dla każdego z nas. Niestety, w każdym momencie może dojść do jego pogorszenia, co skutecznie obniża komfort życia. Ciężko jest wychwycić chwilę, w której zaczynają się problemy z jego funkcjonowaniem, dlatego też warto profilaktycznie udawać się na badania audiometryczne słuchu, dzięki którym możemy uchronić się przed ewentualnymi problemami w przyszłości. Planujesz przebadać swoje uszy? Już dziś możesz to zrobić w placówce Omnifon w samym centrum Wrocławia – zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z nami!

Zakres usług we Wrocławiu:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON WROCŁAW

ul. Krawiecka 3D
50-148 Wrocław

Czynne pon-pt w godzinach 08-16

+48 690 635 870
Umów wizytę

Nasz zespół we Wrocławiu

Marta Dalios

Katarzyna Kosińska

Galeria zdjęć

Omnifon Wrocław – opinie

Gorąco polecam wizytę w Gabinecie Audiologicznym Omnifon we Wrocławiu, w którym jest się nie tylko pod stałą, ale i pod niezwykle życzliwą i wyjątkowo profesjonalną opieką.

Hanna Langner-Matuszczyk / Google Maps

Bardzo profesjonalna kadra w gabinecie na Krawieckiej Polecam profesjonalny punkt obsługi ludzi potrzebującym pomocy w sprawie swojego słuchu Szuk

Józef Wdowiak / Google Maps

Serdecznie polecam gabinet, profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie 😊

Katarzyna Kosińska / Google Maps

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Omnifon Wrocław – najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferuje Omnifon we Wrocławiu?

Omnifon we Wrocławiu oferuje badania audiometryczne, takie jak audiometria tonalna, audiometria kostna, testy na rozumienie mowy oraz pomoc w doborze aparatu słuchowego i wsparcie w ubieganiu się o refundację do aparatów słuchowych.

Jakie są koszty konsultacji w Omnifon?

Pierwsze konsultacje w Omnifon we Wrocławiu są darmowe.

Gdzie znajduje się placówka Omnifon we Wrocławiu?

Placówka Omnifon we Wrocławiu znajduje się w sercu miasta, pomiędzy rynkiem a Galerią Dominikańską, na ulicy Krawieckiej 3D.

Czy aparaty słuchowe są dofinansowane przez NFZ?

Tak, aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione: z 700 zł na 1050 zł na każde ucho dla osób powyżej 26 roku życia z niedosłuchem 40db lub większym oraz z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia z niedosłuchem 40db lub większym.

Dla kogo przeznaczone jest badanie słuchu w Omnifon?

Badanie słuchu w Omnifon jest przeznaczone dla osób w każdym wieku. Zachęcamy do podejścia do badania w sposób profilaktyczny, nawet jeśli czujemy, że z naszym słuchem jest wszystko w porządku. Oferta jest jednak głównie skierowana do osób, które podejrzewają u siebie problemy z prawidłowym słyszeniem.

Czym jest badanie audiometryczne?

Audiometria to metoda, za pomocą której mierzony jest poziom słyszenia dźwięków u pacjenta. Pozwala to sprawdzić stopień niedosłuchu oraz rodzaj ubytku słuchu, co jest pomocne przy planowaniu założenia aparatu słuchowego.

<< 1 >>


Co daje wykonanie badania audiometrycznego?

Audiometria to metoda, za pomocą której mierzony jest poziom słyszenia dźwięków u pacjenta. Badanie audiometryczne pozwala więc sprawdzić stopień niedosłuchu, który może wystąpić w każdym wieku. Jest ono pomocne również wtedy, gdy planujemy założyć aparat słuchowy (w czasie badania sprawdza się rodzaj ubytku słuchu), co pozwala specjaliście dopasować odpowiedni model urządzenia dla konkretnego pacjenta i jego przypadłości.

Dla kogo skierowane jest badanie słuchu?

Zastanawiasz się, czy jesteś w odpowiednim wieku do tego, by zapisać się na audiometryczne badanie słuchu w naszej wrocławskiej placówce? Musisz wiedzieć, że w przypadku słuchu nie ma czegoś takiego jak „odpowiedni wiek” – problemy z tym narządem nie są jedynie domeną starości, jak powszechnie zostało przyjęte. Co więcej, w Omnifon zachęcamy również do tego, by podejść do badania w sposób profilaktyczny – nawet wtedy, gdy czujemy, że z naszym słuchem jest wszystko w porządku.

Nasza oferta jest jednak głównie skierowana do tych osób, które podejrzewają u siebie problemy z prawidłowym słyszeniem (słyszą piszczenie i szumy w uszach, proszą o powtórzenie słów, słuchają telewizor tak głośno, że przeszkadza to innym). Dlatego też, jeżeli zauważyłeś u siebie tego typu objawy, nie czekaj – nasi protetycy czekają na Ciebie we Wrocławiu. Badanie słuchu, które przeprowadzimy, pozwoli odzyskać Ci komfort życia i uchroni przed poważniejszymi konsekwencjami!

Badanie słuchu – Wrocław zaprasza!

Omnifon to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu profesjonalnych badań audiometrycznych, na które mogą się zapisać pacjenci w każdym wieku, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie. Gdzie można nas znaleźć? Tak naprawdę w sercu Wrocławia – pomiędzy rynkiem a Galerią Dominikańską, czyli na ulicy Krawieckiej 3D. Lokalizacja, w której znajduje się nasz oddział, sprawia, że dojedziesz do z każdej części miasta – zarówno jeśli chodzi o autobus, jak i tramwaj.

Odwiedzając Omnifon we Wrocławiu, możesz liczyć na empatyczne podejście naszych specjalistów, a także usługę, za którą nic nie zapłacisz – pierwsze konsultacje są darmowe. Oprócz tego możesz liczyć również na pomoc w doborze aparatu słuchowego, a także wsparcie w ubieganiu się o refundację do aparatów słuchowych.

Serdecznie zapraszamy – zespół Omnifon. Widzimy i słyszymy się na ulicy Krawieckiej 3D!