Badanie słuchu Wrocław

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu we Wrocławiu – Omnifon zaprasza!

Słuch, jak każdy inny narząd, jest bardzo ważny dla każdego z nas. Niestety, w każdym momencie może dojść do jego pogorszenia, co skutecznie obniża komfort życia. Ciężko jest wychwycić chwilę, w której zaczynają się problemy z jego funkcjonowaniem, dlatego też warto profilaktycznie udawać się na badania audiometryczne słuchu, dzięki którym możemy uchronić się przed ewentualnymi problemami w przyszłości. Planujesz przebadać swoje uszy? Już dziś możesz to zrobić w placówce Omnifon w samym centrum Wrocławia – zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z nami!

OMNIFON WROCŁAW

ul. Krawiecka 3D
50-148 Wrocław

+48 690 635 870
Umów wizytę

Co daje wykonanie badania audiometrycznego?

Audiometria to metoda, za pomocą której mierzony jest poziom słyszenia dźwięków u pacjenta. Badanie audiometryczne pozwala więc sprawdzić stopień niedosłuchu, który może wystąpić w każdym wieku. Jest ono pomocne również wtedy, gdy planujemy założyć aparat słuchowy (w czasie badania sprawdza się rodzaj ubytku słuchu), co pozwala specjaliście dopasować odpowiedni model urządzenia dla konkretnego pacjenta i jego przypadłości.

Dla kogo skierowane jest badanie słuchu?

Zastanawiasz się, czy jesteś w odpowiednim wieku do tego, by zapisać się na audiometryczne badanie słuchu w naszej wrocławskiej placówce? Musisz wiedzieć, że w przypadku słuchu nie ma czegoś takiego jak „odpowiedni wiek” – problemy z tym narządem nie są jedynie domeną starości, jak powszechnie zostało przyjęte. Co więcej, w Omnifon zachęcamy również do tego, by podejść do badania w sposób profilaktyczny – nawet wtedy, gdy czujemy, że z naszym słuchem jest wszystko w porządku.

Nasza oferta jest jednak głównie skierowana do tych osób, które podejrzewają u siebie problemy z prawidłowym słyszeniem (słyszą piszczenie i szumy w uszach, proszą o powtórzenie słów, słuchają telewizor tak głośno, że przeszkadza to innym). Dlatego też, jeżeli zauważyłeś u siebie tego typu objawy, nie czekaj – nasi protetycy czekają na Ciebie we Wrocławiu. Badanie słuchu, które przeprowadzimy, pozwoli odzyskać Ci komfort życia i uchroni przed poważniejszymi konsekwencjami!

Badanie słuchu – Wrocław zaprasza!

Omnifon to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu profesjonalnych badań audiometrycznych, na które mogą się zapisać pacjenci w każdym wieku, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie. Gdzie można nas znaleźć? Tak naprawdę w sercu Wrocławia – pomiędzy rynkiem a Galerią Dominikańską, czyli na ulicy Krawieckiej 3D. Lokalizacja, w której znajduje się nasz oddział, sprawia, że dojedziesz do z każdej części miasta – zarówno jeśli chodzi o autobus, jak i tramwaj.

Odwiedzając Omnifon we Wrocławiu, możesz liczyć na empatyczne podejście naszych specjalistów, a także usługę, za którą nic nie zapłacisz – pierwsze konsultacje są darmowe. Oprócz tego możesz liczyć również na pomoc w doborze aparatu słuchowego, a także wsparcie w ubieganiu się o refundację do aparatów słuchowych

Serdecznie zapraszamy – zespół Omnifon. Widzimy i słyszymy się na ulicy Krawieckiej 3D!