Badanie słuchu Wrocław

Aparaty słuchowe / badania słuchu / leczenie i rehabilitacja niedosłuchu

Badanie słuchu we Wrocławiu – Omnifon zaprasza!

Słuch, jak każdy inny narząd, jest bardzo ważny dla każdego z nas. Niestety, w każdym momencie może dojść do jego pogorszenia, co skutecznie obniża komfort życia. Ciężko jest wychwycić chwilę, w której zaczynają się problemy z jego funkcjonowaniem, dlatego też warto profilaktycznie udawać się na badania audiometryczne słuchu, dzięki którym możemy uchronić się przed ewentualnymi problemami w przyszłości. Planujesz przebadać swoje uszy? Już dziś możesz to zrobić w placówce Omnifon w samym centrum Wrocławia – zapraszamy do odwiedzin i kontaktu z nami!

Zakres usług we Wrocławiu:

  • Audiometria tonalna
  • Audiometria kostna
  • Testy na rozumienie mowy
Badania audiometrii tonalnej wykonujemy dzieciom od 8 roku życia.

Aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Miło nam poinformować, że od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione:

z 700 zł na 1050 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla osób powyżej 26 roku życia
z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho w przypadku niedosłuchu 40db lub większego dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia


OMNIFON WROCŁAW

ul. Krawiecka 3D
50-148 Wrocław

Czynne pon-pt w godzinach 08-16

+48 690 635 870
Umów wizytę

Nasz zespół we Wrocławiu

Katarzyna Kosińska

Marta Dalios

Adrianna Puzyniak

Adrianna Puzyniak

Galeria zdjęć

Omnifon Wrocław – opinie

Byłam na badaniu słuchu w Omnifonie! Pani Kasia która przeprowadzała badanie to bardzo miła kompetentna osoba która krok po kroku wytłummaczyła co się dzieje ze słuchem i szumami ! Poradziła jak mam sobie radzić! Warto się tam udać i przebadać słuch! Pozdrawiam Panią Kasię!

Małgorzata / Google Maps

Wszystkim gorzej słyszącym – którzy pragną odzyskać radość życia oraz znów słyszeć śpiew ptaków i szum wiatru – gorąco polecam wizytę w Gabinecie Audiologicznym Omnifon we Wrocławiu, w którym jest się nie tylko pod stałą, ale i pod niezwykle życzliwą i wyjątkowo profesjonalną opieką.

Hanna Langner-Matuszczyk / Google Maps

Przemiła obsługa, bardzo wyrozumiała i pomocna. Podejście profesjonalne i miłe. Byłam ze starszą osobą, której mogłam towarzyszyć nawet przy badaniu 🙂 Polecam

Karolina Drapiewska / Google Maps

Gorąco polecam wizytę w Gabinecie Audiologicznym Omnifon we Wrocławiu, w którym jest się nie tylko pod stałą, ale i pod niezwykle życzliwą i wyjątkowo profesjonalną opieką.

Hanna Langner-Matuszczyk / Google Maps

Wizyta w firmie Omnifon.Pani Marta profesjonalnie wszystko wyjaśniła,jestem usatysfakcjonowany wiedzą polecam wszystkim.

Wiktor / Google Maps

Serdecznie polecam gabinet, profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie ?

Katarzyna Kosińska / Google Maps

Jesteś zadowolony/zadowolona z naszych usług?
Poświęć chwilę i wystaw nam pozytywną opinię. Dziękujemy!

WYSTAW OPINIĘ

Kiedy powinniśmy umówić się na badanie słuchu we Wrocławiu?

Zwróć uwagę na sygnały z organizmu

Jeśli trudniej Ci słyszeć otoczenie, to znak, że warto zbadać słuch.

Opinie najbliższych

Często to bliscy jako pierwsi zauważają symptomy problemów ze słuchem. Ich spostrzeżenia mogą być dla Ciebie ważnym sygnałem.

Regularne kontrole słuchu

Zaplanowane wizyty u specjalisty co 1-2 lata pomogą zachować dobry stan Twojego słuchu.

Omnifon Wrocław – najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferuje Omnifon we Wrocławiu?

Omnifon we Wrocławiu oferuje badania audiometryczne, takie jak audiometria tonalna, audiometria kostna, testy na rozumienie mowy oraz pomoc w doborze aparatu słuchowego i wsparcie w ubieganiu się o refundację do aparatów słuchowych.

Jakie są koszty konsultacji w Omnifon?

Pierwsze konsultacje w Omnifon we Wrocławiu są darmowe.

Gdzie znajduje się placówka Omnifon we Wrocławiu?

Placówka Omnifon we Wrocławiu znajduje się w sercu miasta, pomiędzy rynkiem a Galerią Dominikańską, na ulicy Krawieckiej 3D.

Czy aparaty słuchowe są dofinansowane przez NFZ?

Tak, aparaty słuchowe podlegają dofinansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Od stycznia 2023 roku kwoty refundacji zostały podniesione: z 700 zł na 1050 zł na każde ucho dla osób powyżej 26 roku życia z niedosłuchem 40db lub większym oraz z 2000 zł na 3000 zł na każde ucho dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia z niedosłuchem 40db lub większym.

Dla kogo przeznaczone jest badanie słuchu w Omnifon?

Badanie słuchu w Omnifon jest przeznaczone dla osób w każdym wieku. Zachęcamy do podejścia do badania w sposób profilaktyczny, nawet jeśli czujemy, że z naszym słuchem jest wszystko w porządku. Oferta jest jednak głównie skierowana do osób, które podejrzewają u siebie problemy z prawidłowym słyszeniem.

Czym jest badanie audiometryczne?

Audiometria to metoda, za pomocą której mierzony jest poziom słyszenia dźwięków u pacjenta. Pozwala to sprawdzić stopień niedosłuchu oraz rodzaj ubytku słuchu, co jest pomocne przy planowaniu założenia aparatu słuchowego.

<< 1 >>


Co daje wykonanie badania audiometrycznego?

Audiometria to metoda, za pomocą której mierzony jest poziom słyszenia dźwięków u pacjenta. Badanie audiometryczne pozwala więc sprawdzić stopień niedosłuchu, który może wystąpić w każdym wieku. Jest ono pomocne również wtedy, gdy planujemy założyć aparat słuchowy (w czasie badania sprawdza się rodzaj ubytku słuchu), co pozwala specjaliście dopasować odpowiedni model urządzenia dla konkretnego pacjenta i jego przypadłości.

Bezpiecznie badanie słuchu dorosłych we Wrocławiu

Zastanawiasz się, czy jesteś w odpowiednim wieku do tego, by zapisać się na audiometryczne badanie słuchu w naszej wrocławskiej placówce? Musisz wiedzieć, że w przypadku słuchu nie ma czegoś takiego jak „odpowiedni wiek” – problemy z tym narządem nie są jedynie domeną starości, jak powszechnie zostało przyjęte. Co więcej, w Omnifon zachęcamy również do tego, by podejść do badania w sposób profilaktyczny – nawet wtedy, gdy czujemy, że z naszym słuchem jest wszystko w porządku.

Nasza oferta jest jednak głównie skierowana do tych osób, które podejrzewają u siebie problemy z prawidłowym słyszeniem (słyszą piszczenie i szumy w uszach, proszą o powtórzenie słów, słuchają telewizor tak głośno, że przeszkadza to innym). Dlatego też, jeżeli zauważyłeś u siebie tego typu objawy, nie czekaj – nasi protetycy czekają na Ciebie we Wrocławiu. Badanie słuchu, które przeprowadzimy, pozwoli odzyskać Ci komfort życia i uchroni przed poważniejszymi konsekwencjami!

Protetyk Słuchu Wrocław – specjalista, który przywraca radość słyszenia

W naszej wrocławskiej placówce Omnifon znajdziesz profesjonalnych protetyków słuchu, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta. Ich rola przekracza granice zwykłego badania – to specjaliści, którzy łączą wiedzę medyczną z najnowszymi technologiami, aby zapewnić indywidualnie dostosowane rozwiązania dla osób z problemami słuchowymi. Nasi protetycy słuchu we Wrocławiu specjalizują się w kompleksowej diagnostyce, doradztwie oraz doborze i adaptacji aparatów słuchowych. Dzięki ich wsparciu, pacjenci nie tylko odzyskują zdolność słyszenia, ale także zyskują pewność siebie i komfort życia. Konsultacje z naszymi protetykami to pierwszy krok do odzyskania pełni słuchu i lepszego zrozumienia otaczającego świata.

Audiogram we Wrocławiu – precyzyjna diagnostyka dla Twojego słuchu

Audiogram we Wrocławiu w Omnifon to nie tylko badanie, ale początek drogi do lepszego słyszenia. Wykonanie audiogramu to kluczowy element w diagnostyce zdolności słuchowych, umożliwiający precyzyjne określenie zakresu i rodzaju niedosłuchu. W naszej placówce stosujemy najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić dokładną i wiarygodną ocenę słuchu każdego pacjenta. Badanie jest szybkie, bezbolesne i przeprowadzane w przyjaznej atmosferze. Wyniki audiogramu pozwalają naszym specjalistom na stworzenie spersonalizowanego planu leczenia, który może obejmować dobór odpowiedniego aparatu słuchowego. W Omnifon Wrocław zależy nam na tym, aby każdy pacjent miał dostęp do najlepszej opieki i rozwiązań, które znacząco poprawią jego jakość życia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia różnicy, jaką może przynieść profesjonalna diagnostyka słuchu.

Badanie słuchu – Wrocław zaprasza!

Omnifon to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu profesjonalnych badań audiometrycznych, na które mogą się zapisać pacjenci w każdym wieku, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie. Gdzie można nas znaleźć? Tak naprawdę w sercu Wrocławia – pomiędzy rynkiem a Galerią Dominikańską, czyli na ulicy Krawieckiej 3D. Lokalizacja, w której znajduje się nasz oddział, sprawia, że dojedziesz do nas z każdej części miasta – zarówno jeśli chodzi o autobus, jak i tramwaj.

Odwiedzając Omnifon we Wrocławiu, możesz liczyć na empatyczne podejście naszych specjalistów, a także usługę, za którą nic nie zapłacisz – pierwsze konsultacje są darmowe. Oprócz tego możesz liczyć również na pomoc w doborze aparatu słuchowego, a także wsparcie w ubieganiu się o refundację do aparatów słuchowych.

Serdecznie zapraszamy – zespół Omnifon. Widzimy i słyszymy się na ulicy Krawieckiej 3D!